Vyberte stránku

Kurz řezbování v dílně

Pokud jste chtěli vyzkoušet řezbařinu, truhlářství, nebo si jen vydlabat lodičku a neměli to kde vyzkoušet, pak se vám naskytla jedinečná příležitost.

Nabízím kurzy s odborným vedením. Zázemí, pracovní nástroje, materiál, dobrá rada, to vše je vám k dispozici. Výuka je vhodná pro jednotlivce i skupiny. Maximální počet účastníků je 5, aby měl každý dostatečnou pozornost.

Můžete si vyzkoušet práci s dlátem, či klasickou truhlařinu. Výrobek můžete opatřit patinou a ochrannými nátěry. Výsledek vaší práce si samozřejmě odnesete s sebou. Proto jsou lekce řezbování výhodné pro kutily, kteří chtějí vyrobit dárek blízkým, nebo touží po vlastnoručně zpracovaném interiérovém doplňku.

Ráno začínáme v 8 hodin. Od jedenácti je hodinová přestávka na oběd v místní restauraci, popřípadě si můžete na zahradě zakousnout vlastní svačinku. Den končí úklidem dílny v 17 hodin.

 

Víkendový kurz v hájence Radošín

Dále nabízím víkendový kurz řezbování (Pá-Ne) na lesnické hájence Radošín.  Ta se nachází na pomezí se Slovenkem u obce Nedašova Lhota. V ceně je ubytování, strava, materiál, zapůjčení nářadí. Parkování u hájenky a povolení vjezdu zajištěno. Odborný dohled v průběhu víkendu je samozřejmostí. Maximální kapacita kurzu je 5 účastníků.

Účastníci do 15 let pouze za doprovodu plnoletého rodinného příslušníka. Cena pro doprovod (který neabsolvuje kurz) viz tabulka.

Harmonogram akce

Pátek odpoledne příjezd na místo, ubytování, prohlídka okolí a pracovního prostředí, ujasnění cíle kurzu každého jednotlivce. Lehký úvod do tajů řezbářství, seznámení s nástroji a jejich broušení, technikou řezu a povrchovými úpravami.

Sobota práce, práce a zase jenom práce (ta příjemná). Večerní debaty u táboráku, či grilu.

Neděle začišťování řezby, povrchová úprava, vyhodnocení a předání certifikátu absolventa kurzu.

 

Externí kurzy

Pozvěte si mě k vám. Přivezu nástroje, materiál a v pohodlí domova, chaty si vyřezbujete co libo. Cena je individuální, zohledním počet účastníků, cestovní náklady…

Dlata
Absolvent kurzu
Vouchery

VOUCHER
si můžete objednat na:

+420 737 414 703

sedlacek@utls.cz

Neváhejte mě kontaktovat na email sedlacek@utls.cz a objednat dárkový poukaz v hodnotě dle tabulky.


  • Jednodenní: 2.000,-
  • Dvoudenní: 3.000,-
  • Třídenní: 4.000,-
  • Více dnů po dohodě
  • Víkendový kurz na Radošíně: 5.000,-
  • Cena doprovodu: 1.500,-